Zanim kupisz

Kupując szczenię podpisuje się umowę. W niej oprócz danych hodowcy i nowego właściciela, zawarte są dane psa, informacje o tym, że zwierzę jest zdrowe oraz o tym, czy jest to szczenię przeznaczone do dalszej hodowli czy niehodowlane. Wpisana jest kwota, jaką płaci się za szczenię.
Oprócz umowy nabywca otrzymuje książeczkę zdrowia (lub paszport w przypadku psów sprzedawanych zagranicę) z poświadczonymi szczepieniami i odrobaczeniami.
Każdy nabywca otrzymuje wskazówki dotyczące żywienia i pielęgnacji psa oraz opieki nad nim - w formie ustnej i pisemnej. Każdy szczeniak jedzie do nowego domu zaopatrzony w wyprawkę. Bardzo ważne jest zabranie wraz ze szczeniakiem karmy, którą on dostawał w hodowli, ponieważ nie można radykalnie zmieniać maluszkowi żywienia w nowym domu.
Każde szczenię dostaje swoją metrykę. Metryka zawiera pieczęć oddziału i podpis jego przedstawiciela oraz hologram ZKwP.
Metryka jest poświadczeniem rasowości psa, zawiera dane jego oraz jego rodziców a także hodowcy i właściciela. Rodowód jest jej poszerzeniem o kolejne pokolenia i dodatkowe dane.
Przy zakupie szczenięcia nabywca dostaje także do wglądu protokół kontroli miotu, w którym opisane są szczeniaki i ich ewentualne wady.

Szczeniaki do kupienia

Dostępne są szczenięta rasy maltańczyk - dwa pieski i suczka ur. 03.05.19 po WALENTYNCE z Kociego Dworu i WHITE TOP MODEL BOY Art-Ysta (FCI).

Osoby zainteresowane zakupem proszę o kontakt telefoniczny lub e-mail.

Maltańczyki

Yorki

Szczeniaki w nowych domach